Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідав нащадок славетного роду Кочубеїв

10 березня 2016 року Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідав нащадок славетного роду Кочубеїв – Алекс Кочубей, який зараз мешкає у Швейцарії. Почесний гість ознайомився з Бібліотекою, оглянув фонд видань ХІХ ст., що становлять національне надбання. Зокрема, із захопленням ознайомився з книжками за авторством представників роду Кочубеїв, які діляться споминами про активну діяльність династії у галузі сільського господарства на благо українських земель. Алекс Кочубей залишив дарчий напис у “Книзі почесних гостей”.

 

Крім того, у читальній залі бібліотеки, де зібрався весь колектив установи, директор ННСГБ НААН Віктор Вергунов за дорученням Полтавської ОДА і Полтавської облради вручив Алексу Кочубею пам’ятну медаль “150 років Полтавському товариству сільського господарства” (цю подію святкували торік на державному рівні).

 

Високоповажний гість залишився у захваті від фондів книгозбірні. Поспілкувався зі співробітниками, гостями, відповів на запитання та подякував за надану йому можливість у черговий раз доторкнутися до спадщини предків і високу честь репрезентувати свій славетний рід на українській землі й бути провідником за кордоном.